Illuka Vald Illuka Kool Kurtna Noortekeskus
 
Illuka Kool

Illuka lasteaed-põhikool

Teksti suurus: a a a

Huvitegevus

 

Illuka Koolis toimuvad huviringid 2017/ 2018 õ.a.

 

 

Nädalapäev

Kellaaeg

Ringi nimi

Kellele

Juhendaja

Esmaspäev

13.15 - 14.00

Tantsuring

2.-3. klass K. Ojamäe 
Esmaspäev 14.10 - 14.55  Tantsuring 5.-9. klass (neiud) K. Ojamäe
Esmasäev 14.10 - 14.55 Eesti keele ring 1-4. klass P. Golubeva 
Teisipäev 12.20 -13.05 Inglise keele ring 1. klass K. Kool
Teisipäev 13.15 - 14.00 Spordiring 1.-4. klass T. Juursalu 
Teisipäev 14.10 - 14.55 Näitering 1. klass P. Otti 
Teisipäev 14.10 -14.55 Eesti keele ring 2. ja 4. klass P. Golubeva
Teisipäev 14.10 - 14.55 Pilliring 4.-7. klass R. Tuur 
Teisipäev 15.05 -15.50 Vene keele ring 3. klass P. Golubeva 
Kolmapäev 12.20 -13.05 Muusikaring 1. klass R. Tuur 
Kolmapäev 12.20 - 13.05 Näitering 2. klass P. Otti 
Kolmapäev 14.10 - 14.55 Muusikaring 3. klass R. Tuur 
Kolmapäev 14.20 - 15.05 Noore päästja ring 1.-4. klass T. Anton 
Neljapäev 10.10 -10.55 Inglise keele ring 2. klass R. Ernits 
Neljapäev 14.10 - 14.55 Eesti keele ring 1.-4. klass P. Golubeva 
Neljapäev 15.05 -15.50 Spordiring 1.-5. klass T. Juursalu 
Reede  11.20 - 12.05 Spordiring 1. klass T. Juursalu 
Reede 13.15 -14.00 Spordiring 1.-5. klass T. Juursalu 
Reede 13.15 -14.00 Näitering 3.-5. klass P. Otti 

 

Kurtna Noortekeskuses toimuvate huviringide kohta leiate rohkem infot siit:  http://www.illuka.ee/noortekeskus/huviringid

 

 

Huvitegevus I trimestril

1.       

1. september

Teadmistepäeva aktus

Kogu kool

2.       

september-oktoober

Kurtna Raamatukogus projekt "Lugemispesa"

(1x nädalas)

1.-5. klass

3.       

8.september

Õuesõppepäev

Kogu kool

4.       

14. september

Teatejooksud Toilas

 

5.       

19. september

Jalgpall Vokas

 

6.       

20. september

Soome Taivankoski eakate ühendus Illuka Koolis   

7.       

21. september

Illuka Kooli sünnipäev Kogu Kool

8.       

25.september Teadlaste Öö raames eksperimenteerib koolis "Hull Teadlane" Kogu kool

9.   

28. september Kooli spordipäev "Reipalt koolipinki"  Kogu kool
10. 3. oktoober Tartus ERM-i ja AHAA Teaduskeskuse külastamine 4.-7. klass

11.   

4. oktoober

Krossijooks Pannjärvel  

12.   

5. oktoober Õpetajate päev Kogu kool

13.   

   oktoober Hõimupäevad 5. klass

14.   

10. oktoober

Jõhvi Muusikakooli külalisesinejad Illuka Koolis

(rahvusvaheline projerkt Nordplus)

Kogu kool

15.   

10. oktoober

Jõhvi Kontserdimajas lavastus "Libahunt" 7.-9. klass
16. 17. oktoober Õppekäik veepuhastusjaama "Järve Biopuhastus" Kogu kool
17. 18. oktoober Ilmateater Kogu kool

18.   

10. november

Tallinnas Energiakeskuse ja Nukuteatri külastamine

1.-3. klass

19.   

11. november

Poola iseseisvuspäeva tähistamine

Kogu kool

20.   

27. november-

1. detsember

"Soome 100" ürituste nädal

Kogu kool