Illuka Vald Illuka Kool Kurtna Noortekeskus
 
Illuka Kool

Illuka lasteaed-põhikool

Teksti suurus: a a a

Uudised

Õppekäik TÜ Loodusmuuseumisse

27.mai 2018
Kolmapäeval, 16.mail 2018 a. käis 1.-5.klassi õpilased koos klassijuhatajate Kristi, Piia, Jaanuse ja Heliga  Tartus Loodusmuuseumis.  Muuseumis jagati meid gruppidesse: 1.-3.klass olid töötoas "Hülge elust Läänemeresl" ja 4.-5.klass olid "Putukate" töötoas. "Putukate " töötoas anti meile töölehed, kus pidime putukad ühendama elukohtadega. Samal ajal näidati ja räägiti meile putukatest. Kõige rohkem meeldis meile vaadata läbi mikroskoobi herilast.
Siis läksime muuseumisse. Seal oli väga paljude loomade topised ja ka kuivatatud putukad. Eriti meeldisid meile karu, kilpkonn, hunt, kaelkirjak, nahkhiir, kalad, liblikad, ämblikud, madu, linnud, põder, luukered, metssiga, rebased ja konnad.
Pärast muuseumikülastust läksime maja kõrval olevasse parki sööma.
Meile meeldis see päev väga!
Andreas Purga ja Vlad Šarin- 4.klass
 
Helar Richard (5.kl) : Ma sain põnevat infot putukate kohta. Mulle meeldis herilast mikroskoobi alt vaadata ja muuseumis ringi kõndida.
Kirke (5.kl): Mulle meeldis putukaid mikroskoobi alt vaadata ja muuseumis ringi käia ning jänest paitada.
Alehandro (5.kl):Mulle meeldis kõik, mis meile näidati. Ma nägin ka maailma kõige väiksemat liblikat. Päris õudne oli vaadata mikroskoobi all surnud herilast.
Pavel(4.kl): Mulle meeldis putukaid mikroskoobist uurida.
Karel( 4.kl): Mulle meeldis, et sain putukatest palju teada ja neid mikroskoobi all uurida.
Herta(4.kl): Mulle meeldis putukaid mikroskoobi all vaadata ning see, et sain putukatest rohkem teada. Ka muuseum oli lahe.