Illuka Vald Illuka Kool Kurtna Noortekeskus
 
Illuka Vald
Teksti suurus: a a a

Kontaktid

Vallavalitsus

Registrikood 75004843

Valla

Illuka küla

41204 Illuka vald 

Tel: 3 323 640

Faks: 3 323 641

Üldine E-mail: illuka@illuka.ee

Arveldusarve : EE282200001120116695  Swedbank

Vallamaja on avatud:
E           08.00 - 18.00
T, K, N  08.00 - 16.00
R           08.00 - 14.00


Kodanike vastuvõtuajad:
E 09.00 - 18.00
K 09.00 - 16.00
R 09.00 - 14.00

Nimi Ametikoht Telefon Mobiiltelefon E-post

Oleg Kuznetsov

+372 33 23 642 +372 53 409 362 oleg.kuznetsov@illuka.ee

Tairi Hütt

Vallasekretär +372 33 23 643 +372 52 02 014 tairi.hytt@illuka.ee

Ervin Metsatalu

Abivallavanem +372 33 23 648 +372 51 72 605 ervin.metsatalu@illuka.ee

Helje Saare

Tehniline sekretär +372 33 23 640   helje.saare@illuka.ee

Alvi Karp

Sotsiaal- ja haridusnõunik +372 33 23 647 +372 57 872 775 alvi.karp@illuka.ee

Aimar Laulik

Välissuhete nõunik +372 33 42 064 +372 50 92 254 amigoparasiempre0@gmail.com

Aita Saarmets

Pearaamatupidaja +372 33 23 644 +372 53 321 304 aita.saarmets@illuka.ee

Riina Elberg

Raamatupidaja +372 33 23 645   riina.elberg@illuka.ee

Aido Keskküla

IT-spetsialist   +372 52 63 277 aido.keskkula@illuka.ee

Ene Raudar

Kultuurijuht   +372 52 77 994 ene@kultuuriveski.ee

Meelis Tinno

Autojuht   +372 5093737

Jekaterina Vorobjova

Ehitusspetsialist +372 33 23 646 +372 56 690 415 jekaterina.vorobjova@illuka.ee

Rasmus Kuusemets

Planeeringu- ja arendusspetsialist   +372 56 822 414 rasmus.kuusemets@illuka.ee