Illuka Vald
Teksti suurus: a a a

Kurtna noortemalev 2017

Projekti sisuline kokkuvõte:

Projekti raames planeeritakse korraldada õpilasmalev (2 rühma) alates 03.07. – 14.07.2017. Kahe nädala jooksul toimub töö lasteaia ja kooli territooriumil ning Kurtna pargis. Iga tööpäeva pikkus on 4 tundi. Töö sisuks on lillepeenarde rohimine, kõnniteekivide vahede puhastamine umbrohust, prügi koristamine ning põrandate, seinte, riiulite, toolide ja laudade pesemine. Pärast tööd on lõunasöök ja erinevad üritused, näiteks kohtumine Rajaleidja karjäärinõustajaga, meeskonnatöö, kohtumine politseinikuga, töösuhete loeng jne.

 

Projekti eesmärgid ja sihtgrupp:

Eesmärgid – anda võimalus Illuka noortele saada oma esimest töökogemust ning jagada rohkem karjääriplaneerimise ja töösuhetega seotud infot, veeta suvi kasulikult ja teha töö kaudu oma kodukant puhtaks ja paremaks.

 

Sihtgrupp – 20 Illuka valla noort vanuses 13-17 a., kelle elukohaks on Illuka vald või nad õppivad Illuka koolis ja/või külastavad Kurtna Noortekeskust. 

 

Projekti mõõdetavad tulemused:

Tulemused: 20 Illuka noort saavad töökogemuse ja palka oma töö eest. Nad teevad kooli ja lasteaia territooriumi puhtaks. Nad saavad uusi teadmisi, kogemusi, sõpru ja uut infot.

 

 

Projekt toetakse Eesti Noorsootöö Keskuse ja Illuka Vallavalitsuse poolt.