Illuka Vald Illuka Kool Kurtna Noortekeskus
 
Illuka Vald
Teksti suurus: a a a

Uudised

Illuka karatekad said kolm kulda, ühe hõbeda ja kolm pronksi

13.aprill 2017

8. aprillil toimusid 4. Kohtla-Järve linna meistrivõistlused kyokushinkai karates, mille peaorganisaatoriks oli KWF esindaja Eestis ja KWF Eesti Föderatsiooni president ning spordiklubi ICHIGEKI treener Aleksei Korikov.Meistrivõistlustel osales 4 riiki: Eesti, Läti, Leedu ja Poola, ühtekokku osales võistlustel 124 sportlast. Aleksei Korikov: „Minu klubi sportlased olid ette valmistatud vastu astuma igale vastasele. Igaüks pani välja kõik oma oskused selleks, et võita medal või saada meistriks.“

Tulemused:

1. koht Evar Piirits (kategoorias 12-13 a. -55 kg), Aleks Korikov (kategoorias 15 -18 a. -90 kg) ja Kerli Aun (kategoorias 16 - 17 a. 55+ kg).

2. koht Katriin Otto (kategoorias 12 - 13 a. 65+ kg).

3. koht Ivan Repinski (kategoorias 10 - 11 a. -35 kg), Marko Mets (kategoorias 14 -15 a. - 65 kg) ja Daniil Grabov (kategoorias 4 - 5 a. -20 kg).

Ühtlasi saavutas meie klubide ICHIGEKI ja SEIBUN ühisvõistkond  klubide arvestuses 11 klubi hulgas väärika esikoha ja tiitli – parimad!

Aleksei Korikov tänab oma abilisi - lapsevanemaid Andrei Zubenkot, Monika Tinnot ja Marika Korikovat. Tema tänu kuulub ka Kohtla – Järve Linnavalitsusele, Illuka vallale, firmadele ElectroAir, Toila Spa Hotel ja KEREEKSPERT mitmekülgse abi ja karate arendamise eest Eestis.