Uudised

Mudilased vallutasid eile Pannjärve jooksuraja

18.mai 2017
F: A. Komšin

3. Pannjärve murdmaajooksusarja I etapil osales rekordiliselt 175 jooksjat ja kõndijat sh 35 tillujooksjat.

Meeste 6 km jooksu võitis Dmitri Aristov, järgnesid Kaspar Uustal ja TanelnLeisalu.

3 km kiiremad olid neidudest-naistest N14 klassi esikolmik Aleksandra Lagoda, Anastassia Bogatõreva ja Anna Lis ning meestest M12 võitja Timur-Daniel Lagoda ja M50 klassi kaks paremat Dmitri Aleksejev ja Viktor Šemarin.

T8  vanuseklassis saavutasid Illuka tüdrukud kaksikvõidu, esimene oli Anette Ahu ajaga 05.12 ja teine Mirta Rajas ajaga 05.23, Ronja Rajas oli üheksas.

T10 vanuseklassis võitis esikoha Herta Rajas, aeg 04.43 ja P10 oli Pavel Paiste viies ja Jegor Jefremov kuues.

N12 vanuseklassis oli Nelly Tenson viies ja M12 oli Karel Vähk kümnes. N14 oli Liset Vähk neljas.

Tillujooksul osalesid Illuka vallast Otto Grinfeld, Raul Moorast, Christian Vinkler, Karl-Kristjan Kangro, Hugo Vaarmann ja Ronja Rajas ning kõndijad Kirsti Hindreus, Eve Kangro, Marju Ringo, Kristi Kool ja Hugo Vaarmann.

Aitäh kõigile osalejatele ja abistajatele! Kohtumiseni järgmisel etapil 14. juunil!