Uudised

Alutaguse maraton sai teoks

11.veebruar 2017
Martti Himma Sparta spordiseltsist (f: Tarmo Haud)

Vaatamata käesoleva talve nigelatele lumeoludele toimus täna Pannjärvel Estoloppeti esimese etapina 19. Alutaguse suusamaraton, kus pikema distantsi läbis 449 ja lühema 58 suusatajat.

Võib öelda, et korraldajad hüppasid üle oma varju, et see maraton teoks saaks. „Ei olegi tegu pelgalt kunstlumega,“ imestas nii mõnigi reedel rada proovima läinud suusataja. Rajaga jäi igati rahule ka 30 km finišijoone esimesena ületanud Martti Himma Sparta spordiseltsist: „Korraldajate ees müts maha, super rada oli. Mõnus!“ Alutaguse suusaklubi esindaja Eno Vahtra jäi napilt teiseks, kaotades võitjale ühe sekundiga. Naistest tuli esimeseks samuti Sparta spordiseltsi esindaja Reeda Tuula.

Meie valla suusatajatest olid tublimad vennad Antonid: Allain-Marco võitis M17 esikoha ja Danny-Rocco tuli kolmandaks ning Aveli Uustalu, kes sai N17 teise koha.