Teksti suurus: a a a

Uudised

Spordiklubi “ICHIGEKI” karatekad tulid Lätist 5 medaliga

26.veebruar 2017

18. veebruaril võttis spordiklubi ICHIGEKI võistkond osa järjekordsest planeeritud turniirist Lätis Kandava linnas. 6 sportlast, sealhulgas treener Aleksei Korikov, osalesid kumites ja tameshivaris.

3 sõbraliku Balti riigi sportlased kohtusid tatamil ja näitasid oma meisterlikkust, tehnikat, kogemusi ja vaimujõudu. Kokku osales turniiril 15 spordiklubi Eestist, Lätist ja Leedust.

Sellel aastal korraldas võistluste organisaator Mareks Lavrinovics peale kumite ka võistluse tameshivaris (kõvade asjade purustamine) vanusegruppides mehed 18 + ja veteranid 40+. Meie treener Aleksei Korikov osales sellel võistlusel ja saavutas auväärse 2. koha.

Kogu võistluse üldkokkuvõttes saavutas SK ICHIGEKI/SK SEIBUN 15 klubi hulgas tubli 3. koha.

1. koht – SK BUSIDO Läti

2. koht – SK LKKL Läti

3. koht – SK ICHIGEKI/ SK SEIBUN Eesti

Eraldi tahab treener Aleksei Korikov esile tõsta Evar Piiritsat, kes võitles n-ö hambad ristis, et pjedestaalile jõuda. Kaks matši võitis ta puhta ülekaaluga ja liikus edasi poolfinaali. Kaotus kolmandas matšis ei andnud rohkemat kolmandast kohast. Aga sellegipoolest näitas Evar oma esinemisega head sportlikku vaimu.

Samuti Kerli Aun võitles väga väärikalt, tal olid kõik üsnagi tõsised vastased, aga Kerli ei taganenud sammugi ja võistles puhtalt, ilma igasuguste rikkumisteta.

Tulemused kumites:

1. koht Marko Mets (14 – 15-aastased  – 55 kg).

2. koht Kerli Aun  (16 – 17-aastased  – 55 kg).

3. koht Evar Piirits ( 12 – 13 aastased  – 55 kg).

3. koht Konstantin Krupin (8 – 9 aastased – 30 kg).

Tulemused tameshivaris:

2. koht Aleksei Korikov (veteranid 40+).

“Võistlus - see on eksam sportlase jaoks,” ütleb Aleksei Korikov ja tänab kõiki sportlasi tubli esinemise eest, samuti kõiki neid, kes abiks olid.