Illuka Vald Illuka Kool Kurtna Noortekeskus
 
Illuka Vald
Teksti suurus: a a a

Uudised

Illuka valla Hea Ema 2017 on Kairi Anton

13.mai 2017
F: Ene Raudar

Kairi on sündinud ja kasvanud Illuka vallas. Peres kasvavad kaksikutest pojad, kes tublide spordipoistena on usinad osalejad igat masti spordivõistlustel. Ja alati jõudnud ka medalikohtadele.Kairi igapäevatööks on Illuka Kooli õpilaste ja lasteaiamudilaste toitlustamine. Maitsvad hommiku- ja lõunasöögid on meeles ka nendel, kes juba Illuka Kooli lõpetanud.

Lisaks põhitööle on Kairi juba aastaid tegev Naiskodukaitse ridades. Ja sealgi on tema hooleks söögivalmistamine. Küll kordades suuremale sööjate hulgale, kui nõuab tema igapäevatöö, kuid kvaliteedi allahindlust ei tee ta selleski.

 

Kairi osaleb aktiivselt ka Puhatu küla tegemistes, jäädes sageli tagasihoidlikult tahaplaanile. On alati abivalmis ja vastutulelik. Kasvueas pojad vajavad oma maailmapildi väljakujundamiseks samuti vanemate abi ning koos abikaasa Tarmoga on Kairi loonud poistele turvalise kodu, kust leiab alati mõistmist ja toetust.

 

Illuka valla Hea Ema 2017 tiitel anti Kairi Antonile üle täna Illuka mõisas toimunud emadepäevale pühendatud kontsertaktusel.