Illuka Vald Illuka Kool Kurtna Noortekeskus
 
Illuka Vald
Teksti suurus: a a a

Uudised

Väike jõuluheategu

20.detsember 2017

Jõulud on aeg, kui me tavalisest rohkem pöörame tähelepanu ligimese abistamisele, nii ka Illuka Koolis. Selle aasta märksõnaks on koolis olnud heategevus. Jõulude ajal otsustati teha väike kingitus lastele, kes on sunnitud oma tervisliku seisundi tõttu veetma pühad  IVKH lasteosakonnas. Võeti IVKH-ga ühendust ja nendelt heakskiit saadud, asusid  nobedad näpud askeldama.Anneli Dietrich: „Nii nagu meie koolis tavaks, kasvas sellest väikesest ideest pea ülekooliline projekt, milles iga üks sai soovi korral kaasa lüüa. Lasteaia lapsevanemad heegeldasid mänguasju, põhikooli lapsed kaunistasid teekruuse, kuhu oma jõulusoovi peale kirjutasid, joonistasid vahvaid jõulupilte, millest kinkekotte meisterdasime,  ka kaardid tegime ise.

      

Sooviksin tänada õpetaja Karinit, kellele kuulub selle ettevõtmise idee ja kes igati meid toetas. Tema nobedate näppude ning valvsa pilgu all valmisid armsad kaardid ning  kingikotid.

Samuti suur tänu kõigile lapsevanematele, et nad olid nõus panustama nii materiaalselt kui ka moraalselt, tänan ka meie kooli õpilasi ja õpetajaid, kes kõik ideega kaasa tulid ja oma panuse andsid.“

Kingitused anti täna, 20. detsembril IVKH lasteosakonna lastele üle.